Kisteherautóm egy Fiat Ducato futóművével volt problémám, recsegett, kopogott és egy vezérlés csere is érett már… Kellemes légkörrel fogadtak és átvették az autómat. Tájékoztattak minden felmerülhető költséggel és délután már hívtak is, hogy kész a szörnyeteg. Gyorsak és kedvesek és mindemellett kedvező áron dolgoznak. Csak ajánlani tudom őket!